Anticeliulitinis- formuojantis masažas su medumi

Anticeliulinitis – formuojantis masažas su medumi

Medus – viena iš unikaliausių gamtos dovanų. Jo sudėtyje yra gausybė vitaminų ir mineralinių medžiagų. Ši procedūra — nuostabus medaus, jo savybių ir masažuojančių veiksmų derinys, kuris skiriamas odai ir visam organizmui.

Atliekant medaus masažą, suaktyvinama limfos apytaka, skatinama odos ir poodžio mikrocirkuliacija, padidinamas leukocitų kiekis kraujyje. Dėl geresnio deguonies tiekimo suminkštėja audiniai, maitinami gilesnieji odos sluoksniai.

Šis masažas atliekamas su natūraliu medumi, kuris giliau įsiskverbia į odą pašalindamas iš jos toksinus, sušildydamas bei prisotindamas reikalingomis medžiagomis. Po procedūros kūnas įsukamas į plėvelę ir laikomas šiltai, kad poveikis taptų gilesnis, ilgesnis ir ilgiau išliekantis. Procedūra atliekama problemiškoms kūno vietoms. Po masažo oda tampa skaistesnė, elastingesnė ir švelnesnė, paryškėja kūno linijos.

Po masažo…
Po pirmųjų medaus masažo procedūrų dėl stipraus poveikio ant kūno gali atsirasti mėlynių. Medaus masažo sukeltos mėlynės išnyksta žymiai greičiau nei po sumušimo ir yra visai nekenksmingos. Prieš ir po masažo patariama gerti kuo daugiau skysčių.

Kaina:
Pilvas, sėdmenys, šlaunys ( 45 min.) — 29 Eur
Viso kūno ( 90 min.) — 50 Eur