SONOFOREZĖ – veikliųjų medžiagų įvedimas į odą ultragarso pagalba

Sonoforezės procedūrų metu itin greitai, efektyviai ir neskausmingai į gilesnius veido odos sluoksnius įvedamos aktyvios medžiagos, padedančios spręsti įvairias odos problemas. Procedūra turi ilgalaikį poveikį sprendžiant tokias problemas, kaip odos senėjimas, dehidratacija (sausumas), padidėjęs riebumas, papilkėjusi, skaistumą praradusi oda, mimikos ir amžiaus raukšlės.

MESOACNE – inkštirų problemos sprendimas. Tobulai subalansuotas serumas riebiai ir mišriai odai

MESOLIFT – serumas nuo odos senėjimo 45+. Odos stangrinimo procedūros serumas su botokso efektu sukurtas odos elastingumui ir stangrumui patobulinti bei sumažinti mimikos raukšles. Užpildo mimikos raukšles, mažina raukšlių gylį ir apimtį
Ilgam laikui sustiprina ir suteikia odos stangrinimo procedūros efektą
Akimirksniu išlygina odą ir atpalaiduoja raumenis.

MESOECM – serumas gilių raukšlių korekcijai. Atkuria užląstelinį matriksą, skatina kolageno, elastino ir fibronektino sintezę, gerina odos tonusą.

MESOVITAL – serumas 35+. Tai serumas, kurio sudėtis praturtinta peptidais ir liposomomis, sukurtas skatinti ir aktyvuoti gilią odos regeneraciją, sustabdyti odos senėjimo simptomus. Skirtas naudoti nuo 35 metų.

MESOHA+C – serumas skirtas giliam odos sudrėkinimui ir epidermio atsinaujinimo skatinimui. Idealus sprendimas prižiūrėti pažeistą odą, kuriai pasireiškia odos suglebimo (stangrumo ir elastingumo sumažėjimo) simptomai, dėl saulės poveikio, soliariumo ir senėjimo atsiradusi padidėjusi pigmentacija.

MESOMENO – jauninantis odos serumas 50+, maitinamasis eleksyras.
Naudojimo rekomendacijos:
hormoninių pokyčių paveikta oda, nuvytusi oda;
oda, praradusi elastingumą; jautri ir švelni oda;
papilkėjusi oda;
oda su ryškiomis raukšlėmis.

Poveikis:
gilus odos maitinimas, odos atjaunėjimas, sudrėkinimas, pagerėja odos elastingumas, mažėja gilios raukšlės ir nudribusios odos simptomai.

MESOCALM – serumas paraudusiai ir jautriai odai. Gerina odos regeneraciją, mažina odos paraudimą, mažina dėl UV spindulių poveikio patiriamą oksidacijos stresą, ramina sudirgimus, atstato odos pusiausvyrą, mažina uždegimą.

MESOWHITE – odos balinimo serumas. Kovos su pigmentinėmis dėmėmis ir patamsėjusia oda sprendimas.
Užtikrina odos skaistinamąjį poveikį, neutralizuoja laisvuosius radikalus, mažina melanino koncentraciją odoje prieš ir po UV spindulių poveikio, atkuria odos spalvą, mažina odos išblukimą.

MESOCAPIL – nusilpusių kapiliarų problemos sprendimas. Stiprinantis serumas jautriai odai. Mažina paraudimą ir uždegimą. Gerina kapiliarų atsparumą ir odos išvaizdą.

Kaina: ( 30 min.) — 30 Eur